Instagram

IGTV İzlenme

  • 100

    Gönderim Adedi
  • PASIF

    Durum
  • 8

    Servis ID
IGTV Bağlantınız
Otomatik Olarak 100 Adet Gönderim Yapacaktır Maximum 30 Dakika İçerisinde Başlayacaktır. Düşüş Olabilir Ama Sistemimiz Sorunsuz Çalışıyordur.
Instagram IGTV İzlenme Hilesi

Instagram IGTV İzlenme Hilesi


Igtv Instagram tarafından bizlere sunulan normale oranla daha uzun videolar paylaşmak için kullanılmaktadır.

Instagramda gün geçtikçe uzun videolar paylaşıldıkça youtube benzeri içerikler de olmaya başladı ve böylelikle instagramda geçirilen zamanı uzatmayı başardılar ve bununla birlikte reklam alarak ek kazanç sağlayabilecekleri bir ortam oluşturdular. Igtv hikayelerdeki kısa videoların aksine süre sınırı olmaksızın profilde sürekli kalmaktadır ve sınırsız izlenilebilirdir. Igtv ile paylaştığınız videolarınızın çok izlenmesi ile keşfete düşmeniz ve popüler olmanız oldukça muhtemel bir durumdur. Uzun video imkânı ile daha kaliteli içerikler çıkarabilmek olası olduğundan dolayı kaliteli içerikler çıkartmanız tavsiye edilir çünkü izleyicinin anlık olarak dikkatini çekmek bile videonuzun tamamının izlenmesini sağlayabilir. Instagram igtv izlenme sayınız ile ticari profillerinizi renklendirebilir ve ürünlerinizin tanıtımlarını da daha iyi yapabilirsiniz.

Instagram igtv izlenme hilesiyle de profilinizin yayılması, öne çıkması daha kolay olacaktır. Yüksek izlenmesi olan bir videonun hangi profil tarafından paylaşıldığı merak edilir ve genelde profile bir göz atma, stalklama söz konusu olmaktadır. Bahsedildiği üzere bu sebeplerle profilinizin oldukça kaliteli içeriklerle dolu olması size olumlu ziyaretçiler sağlayacaktır.

Instagram IGTV İzlenme Hilesi Nasıl Alırım?


Instagram igtv izlenme gönderme işlemi teslimat süresi talep edilen izlenme sayısına göre değişiklikler göstermektedir. Panelde bulunan yetkilimize kullanıcı adınız ve izlenme talep ettiğiniz gönderi bilgileriniz ile ulaştığınızda sizlere yardımcı olacak ve işleminizi gerçekleştireceklerdir.