Instagram

Şifresiz Hikaye İzlenme

  • 100

    Gönderim Adedi
  • AKTIF

    Durum
  • 4

    Servis ID
Kullanıcı Adınız
Otomatik Olarak 300 Adet Gönderim Yapacaktır Maximum 30 Dakika İçerisinde Başlayacaktır. Düşüş Olabilir Ama Sistemimiz Sorunsuz Çalışıyordur
Instagram Şifresiz Hikaye İzlenme Hilesi

Instagram Şifresiz Hikaye İzlenme Hilesi


Şifresiz hikâye izlenme profil hareketliliği için tercih edilmektedir. Profil hareketliliği de kişisel ya da işletme hesabı olarak farklılık göstermeden genel olarak ticari amaçla kullanılmaktadır.

Şifresiz Hikâye İzlenme Neden Kullanmalıyım?

Instagram hikâye izlenme net olarak profil canlılığını gösterdiği için takipçi sayısı ya da beğeni sayısına bakıldığında uzun vadede aslında pasif olan hesaplar ile de sağlanabilir fakat izlenme söz konusu olduğunda direkt net olarak hareketlilik tespiti yapılabilmektedir.

Instagram Hikâye İzlenme Faydası Nedir?

Instagram hikâye izlenme sayısının çok olması bahsedildiği üzere profil canlılığını ifade etmektedir.

Profil canlılığı da ticaret söz konusu olduğunda ön planda rol almaktadır. Ticaret konusunda da izlenmenin önemi reklamcılık sektörüyle öne çıkmaktadır. Eğer takipçi ve beğeni sayınız yüksek bir düzeyde ise reklam konusunda hikâye izlenme sayısı incelenmek istenecektir. Eğer sürekli ve yüksek sayıda bir izlenmeniz olduğunda herhangi bir başka profilden sizlere reklam teklifleri gelebilir ve bu teklifleri değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla gün geçtikçe instagram ile geçirilen sürenin de artmasıyla kullanıcılar instagram şifresiz hikâye izlenme uygulamasına başvurmaktadırlar.

Şifresiz Hikâye İzlenme Gönderimi


Şifresiz hikâye izlenme satın almak için ilgili SMM panele ulaşılır ve bir profil analizi yapılır. Profil analizinden sonra ise kullanıcı istekleri göz önünde bulundurularak işlem tamamlanır. İşlemin tamamlanması oldukça basittir. Gerekli anlaşma sağlandıktan sonra yetkililer tarafından tek yapılması gereken kullanıcı adınızı gerekli alana yazdıktan sonra “şifresiz hikâye izlenme gönder” butonuna basmak olacaktır.