Instagram

Şifresiz Video İzlenme

  • 500

    Gönderim Adedi
  • AKTIF

    Durum
  • 3

    Servis ID
Video Bağlantınız
Otomatik Olarak 500 Adet Gönderim Yapacaktır Maximum 30 Dakika İçerisinde Başlayacaktır. Düşüş Olabilir Ama Sistemimiz Sorunsuz Çalışıyordur.
Instagram Şifresiz İzlenme Hilesi

Instagram Şifresiz İzlenme Hilesi


Instagram şifresiz izlenme servisi hikâye izlenmesi değil de paylaşılan video gönderilere yapılacak olan izlenmelerdir. Gönderilerinizdeki beğenilerin kalıcı olduğu gibi videolarda da bulunan izlenmeler ön plana çıkmaktadır.

“Hikâye izlenmesi ile videoların izlenmesi arasındaki fark ne ki?” gibi sorularınızı duyar gibiyiz. Kısaca değinmek gerekirse; Hikâye izlenmelerinizin profilinizin canlılığını ifade ettiği bilinmektedir fakat günlüktür. Videolarınızdaki izlenmeler ise kalıcıdır ve sürekli bir artış göstermesi oldukça mümkündür.

Şifresiz İzlenme Hilesi Neden Tercih Etmeliyim?


Instagram şifresiz video izlenme konusunda öncelikli olarak ticari amaç güden hesaplar aktif bir rol oynamaktadır. Bu ticari profiller gerek beğeni olsun gerek izlenme olsun her türlü etkileşimi oluşturmak isteyen profillerdir. Tercih edilme sebebi ise karşıdaki müşteriye daha iyi bir izlenim oluşturabilmektir. Bir kullanıcı her zaman profili stalklayarak işlem yapmaktadır. Samimi olmayan bir yorum, oransız beğeni ve izlenme sayıları tamamen müşteri tarafından ticaret konusunda caydırıcı olacaktır. Dolayısıyla şifresiz izlenme hilesini yaptıktan sonra da profilinizdeki kaliteye özen gösterip, düzenli, özenli içerikler ile kitlenizi geliştirmeye bireysel olarak da devam etmelisiniz ki direkt gönüllü olarak da insanlardan gelecek etkileşimler ile şifresiz izlenme hilesini desteklemiş olun aksi durumda sadece instagram şifresiz izlenme hilesine başvurduğunuzda diğer paylaşımlarınız ile bir dengesizlik söz konusu olduğunda bahsedildiği üzere müşteriler profilinizden uzaklaşacaktır.

Instagram Şifresiz İzlenme Hilesi Nasıl Alırım?


Şifresiz video izlenme gönderme işlemi için paneldeki müşteri temsilcimizle kullanıcı adınız ve istenilen izlenme miktarınız ile iletişime geçip kısa sürede temin edebilirsiniz.